Fantastyka.eu

Fantastyka to poważna prawa

Przegląd najciekawszych

Humble Bundle idzie w fantastykę.

Kolekcja Humble BundleCzy zetknęliście się już z Humble Bundle? Nie, to może powinniście trochę nadrobić... Humble Bundle Inc. jest firmą stworzoną w celu dystrybuowania przez internet pakietów gier, przy czym to nabywca decyduje o tym ile chce zapłacić, a nawet jak mają być podzielone

pieniądze pomiędzy twórców, dystrybutora (Humble) i organizacje non-profit.

Do tej pory wydano 9 pakietów zbierając 20.000.000$ z czego 7.000.000$ poszło na takie cele jak walka o wolność słowa, opiekę medyczną czy zabawki dla szpitali.

Jedną z przyczyn sukcesu projektu jest brak zabezpieczeń DRM (Digital Rights Management) w pakietach, które walcząc z piractwem mocno ograniczają swobodę korzystania z zakupionych utworów.

Jak donosi Los Angeles Times, Humble Bundle – we współpracy ze Science Fiction & Fantasy Writers of America – zabrał się właśnie za sprzedaż pakietów książek SF i fantasy. W pakiecie znajdziecie sześć tytułów: Magic for Beginners, Stranger Things Happen, Pirate Cinema, Pump Six, Invasion, Zoo City, ale jeżeli zapłacicie więcej niż wynosi średnia wpłat, to otrzymujecie dwa bonusy: Signal to Noise i Old Man's War. Panowie i panie ruszamy po Skromną Paczkę :)

http://www.latimes.com/features/books/jacketcopy/la-jc-humble-bundle-does-ebooks-pay-as-you-like-donate-to-charity-20121009,0,2992985.story

Goście

Odwiedza nas 107 gości oraz 0 użytkowników.

Cytat dnia

Jeśli kiedykolwiek zwątpisz - Merriadoku - idź za nosem!

Gandalf