Fantastyka.eu

Fantastyka to poważna prawa

Przegląd najciekawszych

Witajcie!

Fantastyki nigdy dosyć - to nasza dewiza - a skoro to czytacie, to pewnie i Wasza. Strona ma charakter hobbystyczny i poświęcamy jej czas  z chęci dzielenia się tą pasją, ułatwienia dostępu do fantastyki i poznawania innych "fantastycznie" zakręconych.

 

Smakują nam wszystkie odmiany fantastyki i to bez wzglądu na formę podania, byle by tylko użyte produkty były oryginalne, dania dobrze przyrządzone, całość świeża, a autor nie (s)pieprzył zanadto...

Fantasy, SF i horror mają tu równe prawa nie zależnie od tego, czy powstały jako powieść, opowiadanie, film czy gra komputerowa. Wszelkie anonsy medialne, ich dotyczące, znajdziecie w dziale Doniesienia medialne. Z kolei dział Opowiadania  został pomyślany jako przestrzeń dla wszystkich tych, którzy chcieliby podzielić się swoją twórczością. Jeśli nie czujesz się na siłach, żeby pisać opowiadania, to może dasz się zachęcić do pisania mniejszych tekstów. Będziemy wdzięczni za wszelkie artykuły jak: doniesienia medialne, zapowiedzi, nowości, recenzje czy hasła leksykonu - wystarczy się tylko zarejestrować.  

Działy Zapowiedzi wydawnicze, Nowości  oraz Recenzje   zawierają artykuły na temat książek, komiksu, filmów i gier będących w "produkcji" oraz tych już wydanych. Leksykon  pozwoli szybko odnaleźć  interesujące Was dzieła i twórców, wyjaśnienie  pojęć oraz notki na temat wszystkich, liczących się, wydawców fantastyki. W Galerii  zamieszczone zostaną wszelkie  grafiki i zdjęcia odwołujące się do światów niezwyczajnych, o ile są Waszym dziełem lub ich publikacja nie narusza praw autorskich innych osób.

 

 

Goście

Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.

Cytat dnia

Jeśli kiedykolwiek zwątpisz - Merriadoku - idź za nosem!

Gandalf